עוגיות

 

אנו משתמשים בעוגיות על מנת לאפשר לך לנצל טוב יותר את אתר האינטרנט שלנו. עוגיות הנן יחידות מידע קטנות המאוחסנות באופן זמני על גבי הדיסק הקשיח במחשבך באמצעות הדפדפן שלך, והן נחוצות לצורך גלישה באתר האינטרנט שלנו. עוגיות אינן מכילות כל מידע אישי אודותיך ולא ניתן להשתמש בהן על מנת לזהות משתמש אינדיבידואלי. לעתים קרובות, עוגייה כוללת קוד זיהוי ייחודי, שהנו מספר אנונימי (המופק באופן אקראי) המאוחסן במכשירך. חלק מהעוגיות פוקעות בסוף ביקורך באתר האינטרנט וחלקן נשארות במחשבך לפרק זמן ארוך יותר.

כברירת מחדל, רוב דפדפני הרשת אינם מאשרים עוגיות. באפשרותך למנוע זאת אם תשנה את ההגדרות המתאימות בדפדפן שלך. באפשרותך להסיר עוגיות המאוחסנות במחשבך בכל עת, באמצעות מחיקת קבצי האינטרנט הזמניים.

סוגי העוגיות

עוגיות צד א'

עוגיות צד א' מוגדרות על ידי אתר האינטרנט בו אתה מבקר, והן ניתנות לקריאה אך ורק על ידי אותו אתר.

עוגיות צד ג'

עוגיות צד ג' מוגדרות על ידי ארגונים אחרים בהם אנו נעזרים לצורך שירותים שונים. לדוגמה, אנו משתמשים בשירותי ניתוח חיצוניים, וספקים אלו מגדירים עוגיות מטעמנו על מנת לדווח לנו אלו דברים פופולאריים ואלו דברים אינם פופולאריים. אתר האינטרנט בו אתה מבקר עשוי גם להכיל תכנים שהוטמעו בו מ-YouTube לדוגמה, ואתרים אלו עשויים להכיל עוגיות משלהם.

מדוע כדאי לאשר שימוש בעוגיות?

המידע הנמצא בעוגיות משמש על מנת לשפר את השירותים הניתנים לך, לדוגמה:

  • על מנת לאפשר לשירות מסוים להכיר את מכשירך, כך שלא תצטרך למסור אותו מידע מספר פעמים לצורך מטלה מסוימת או במהלך גלישה, לדוגמה מילוי טופס מקוון או סקר אינטרנטי
  • על מנת לאפשר לנגן וידאו לפעול כהלכה
  • על מנת למדוד כמה אנשים משתמשים בשירותים, על מנת לאפשר שימוש פשוט בשירותים אלו ועל מנת להבטיח כי ישנה די קיבולת על מנת שיהיו מהירים;
  • על מנת לנתח מידע אנונימי המסייע לנו להבין כיצד אנשים משתמשים בהיבטים שונים של השירותים המקוונים שלנו, על מנת שנוכל לשפר אותם.

מה יקרה אם לא אאשר את העוגיות?

אם תחליט לא לאשר את העוגיות, מאפיינים מסוימים באתר אינטרנט זה עשויים שלא להיות מוצגים או לא לתפקד כהלכה. דבר זה יגביל את פעולותיך באתר האינטרנט שלנו ועשוי להשליך על עיצוב האתר וחווית המשתמש.

להלן דוגמאות של מאפיינים שעשויים להיות מושפעים:

  • צפייה בסרטוני וידאו.
  • סימוני "אהבתי" (Like) ושיתוף (Share) של דף האינטרנט ברשתות חברתיות
  • צפייה בתכנים מוטמעים

עוגיות אחרות

מלבד העוגיות הנזכרות לעיל, עשויות להופיע עוגיות צד א' או עוגיות צד ג' נוספות בתכנים (חיצוניים) המוטמעים באתר אינטרנט זה תוך שימוש בטכנולוגיות כגון iFrames, JavaScript וכיו''ב.

אישורך לשימוש בעוגיות מהווה גם אישורך לכך שתכנים כאמור עשויים להכיל עוגיות. ל-Henkel אין שליטה, והיא אינה מקבלת על עצמה כל אחריות בגין עוגיות צד ג'. נא עיין באתר האינטרנט של צד ג' לקבלת פרטים נוספים.

הסכמה

השתמש בכפתור להלן על מנת לבחור אם לאשר או לאשר את השימוש בעוגיות המוגדרות על ידי אתר זה.